Роботизована відеокамера вуличного типу, від відомого бренду Ezviz. Камера виконана в герметичному корпусі, обладнана двома відеокамерами, з різними кутами огляду 96°(фіксована камера)/52° (PTZ камера), з можливістю відслідковування людей, з якісним приближенням. Панорамна відеокамера детектує рух людини, а PTZ камера відслідковує рухому ціль крупним планом, роздільна здатність кожної з камер по 4Мрх, оснащена столом під microSD карту до 512 Гб, влаштованим мікрофоном та динаміком, WiFi, для з'єднання з інтернетом. Камерою можна керувати віддалено, або активувати функцію автотрекінгу за людиною. Комбінована підсвітка в повній темряві ІЧ до 30м + LED. Корпус пластик, живлення DC 12В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Характеристики | |
| Технологія | Цифрова ІР |
| Роздільна здатність | 4 Mpx |
| Фокус | 2,8 mm + 6 mm |
| Кут огляду | 96° + 52° |
| Wi-Fi | Так |
| Слот під microSD | Так, до 512 Гб |
| Аудіо | Так, мікрофон + динамік |
| Підсвітка | ІЧ+LED, до 30м |
| Технологія WDR | Ні |
| Живлення | DC 12V |
| Габарити | 168 × 112 × 156 мм |
| Гарантія | 12 міс |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 191 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка. В комплект входить: відеокамера, блок живлення 12В (довжина кабеля 2,5м), інструкція





