Автономна відеокамера вуличного типу, від відомого бренду Imou. Камера виконана в форм-факторі циліндра, з кутом огляду 96°, роздільна здатність 3Mpx (2304x1296), оснащена слотом під microSD карту до 512 Гб, влаштованим мікрофоном, з'єднання з мережею інтернет відбувається по кабелю Ethernet, LED підсвітка в повній темряві до 30м. Живлення 12В/ 3,5Вт або РОЕ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Вулична |
| Характеристики | |
| Технологія | Цифрова ІР |
| Роздільна здатність | 3 Мрх |
| Фокус | 2,8 mm |
| Кут огляду | 96° |
| Wi-Fi | Ні |
| Слот під microSD | Так, до 512 Гб |
| Аудіо | Так, влаштований мікрофон |
| Технологія WDR | Ні |
| Підсвітка | LED, до 20 м |
| Живлення | DC 12V / PoE |
| Габарити | 147 х 74 х 74 мм |
| Гарантія | 12 міс |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка. В комплект входить: відеокамера, інструкція


