7-дюймовий відеомонітор, від бренду Seven, обладнаний IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1024*600, та сенсорними кнопками керування. Є можливість підключення до 2х панелей виклику, роздільною здатністю до 2Мрх (1920х1080). Влаштована пам'ять 128Mbit (до 1500 фото в форматі CVBS / до 300 фото в форматі 1080р), запис фото відбувається під час виклику з панелі. Є можливість підключення електрозамка до відеомонітора. Живлення 220В; розміри: 177 / 111 / 21 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики | |
| Технологія | TVI/CVI/AHD/CVBS |
| Роздільна здатність | 2 Mpx |
| Діагональ екрану | 7" |
| Тип екрану | IPS |
| Слот під microSD | Ні, влаштована пам'ять 128Mbit |
| Підтримка запису | при виклику з відеопанелі |
| Wi-Fi | Ні |
| Додаткові особливості | МР3-мелодії, режим "не турбувати", графік гучності виклику, HandsFree |
| Габарити | 177 x 111 x 21 мм |
| Гарантія | 12 міс |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 897 ₴







