Універсальне джерело безперебійного живлення з з'ємними літієвими акумуляторами на 12 800мА*г. (акумулятори в комплекті) Доступні інтерфейси : USB 5V/2A, DC 5V/2A, DC 9V/1A, DC 12V/1A, POE 15V/0.6A, POE 24V/0.6A. Максимальна вихідна потужність - 18 Вт. Цього вистачить для підключення телефона, планшета, Wi-Fi-роутера, живлення камер відеонагляду та пристроїв з Passive PoE (15 або 24В). Вага - 390г, розмір - 160х105х33мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Характеристики | |
| Габарити | 160x105x33 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Вхідна напруга | 85-265 В |
| Вихідна напруга | USB 5 В 2 A; DC 5В 2А; 9/12В 1А; 15/24В PoE 0.6A |
| Потужність | 18 Вт |
| Батарея | Літієва |
| Ємність | 12800 мА/г |
| Захист | від перезарядки та перерозрядки, короткого замикання |
| Робоча температура | 0℃ - 40℃ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴


